Sartes Rent a Car

SİZE UYGUN BİR ARAÇ BULALIM
TRABZON OTO KİRALAMA

Trabzon oto kiralama hizmeti sunan firmamızdan 7/24 uygun fiyatlarla dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Online olarak araç kiralama fiyatlarımız sorgulayabilir, Whatsapp üzerinden anlık destek alabilirsiniz.

Ayrıca Trabzon havalimanından Sarp Sınır Kapısı - Uzungöl - Ayder Yaylası gibi transfer ihtiyaçlarınızı karşılamakta profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Trabzon havalimanının hemen karşısında konumlanmış ofisimiz ile sizlere çok yakınız. Sizleri iç hatlar gelen yolcu terminalin de karşılıyoruz. Bu sayede işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde tamamlayıp, zaman kaybetmeden seyahatinize başlamanıza olanak sağlıyoruz.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama hizmetimizle uçuşlarınızı takip edip sizleri havalimanında karşılıyoruz. Araç teslimatımız öncesinde hijyen konusunda ki hassasiyetiniz göz önünde bulundurarak temizliğini ve dezenfektan işlemlerini yapıyoruz.

Talep edildiği takdirde ücretsiz bir şekilde Otogar (Otobüs terminali) dan da araç teslimatlarımızı gerçekleştirebilmekteyiz. Bunların dışında şehir merkezinden de ücret araç teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Sizler için 1998 yılından beri araç kiralama sektöründe hizmet vermekteyiz.

 


Whatsapp Canlı Destek
Gönder