Sartes Rent a Car
Trabzon Oto Kiralama
+90 (462) 411 1 411
+90 532 240 7499

Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Giresun

Giresun, küçük bir adaya sahip olan yegâne illerimizden biri. M.Ö. 7. Yüzyıla kadar dayanan tarihiyle Osmanlı’dan önce Hititler ’den Pers’lere, Roma’dan Bizans’a kadar tarihe adını yazmış birçok medeniyeti barındırmış Giresun, şimdilerde 126.172 lik nüfusuyla gelişmekte olan bir şehirdir.

Giresun Adası

Giresun Adası

Eşsiz doğasıyla, yeşili ve maviyi ahenkle bir araya getirmekte, yaylalarıyla hem yerel halka hem de turistlerimize mükemmel bir adres olmaktadır. 

Sis Dağı Yaylası

Giresun Kalesi; gezilebilecek tarihi mekânlarından biridir. Kalede çeşitli etkinlikler de düzenlenmektedir. CGiresun Kalesi kentin kuzeyindeki yarım adanın kente hakim tepesi üzerinde yer almaktadır. Manzaraya karşı,  canlı müzik eşliğinde çayınızı yudumlarken anın tadını çıkarabilirsiniz.

Giresun Ticaret Lisesi

Sartes Rent A Car olarak Giresun ilimizde sizlere en kaliteli araç kiralama hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Profesyonel elemanlarımızla gerek şehir merkezinden gerek ORGİ Havalimanından özel karşılama ile aracınızı teslim ediyoruz. Kurumsal araç kiralama firmamız küresel standartları ve güçlü teknik alt yapısıyla Giresun araç kiralama sektöründe yeni bir fark yaratmıştır. 


Bu Yazıyı Sosyal Ağlarda Paylaş

Top