Sartes Rent a Car

Trabzon Havalimanı Oto Kiralama

Sartes Rent A Car, yenilenen alt yapısı ile Trabzon Havalimanı oto kiralama hizmetinin çıtasını yükseltiyor. Siz değerli müşterilerimize en son model ve bakımlı araçlar ile yaz ve kış aylarında hava koşulları ne olursa olsun güvenli bir sürüş teklif ediyor. Sartes, 1998 yılından beri gelen tecrübesi ile araç kiralama sektörünü yakından takip ediyor. Uzun yıllardır Trabzon ve çevre illerinde (Ordu, Giresun, Samsun, Rize ve Artvin) araç kiralama hizmetini profesyonel bir şekilde sizlere sunuyor. Firma olarak Trabzon Havalimanı'nda hizmet vermekteyiz. Ayrıca Samsun ve ORGİ Havalimanlarına araç teslim edebilmekte ve yine belirtilen lokasyonlardan araçları teslim alabilmekteyiz. 


Trabzon oto kiralama ihtiyaçlarınızı kısa süreli veya uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizle karşılayabilir, kurumsal kısa vadeli yada uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarınız içinde sizlere günün her saati yardımcı olabiliriz. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için kurumsal@sartesrentacar.com e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Karadeniz bölgesinde ki bütün şehirlere ve ilçelere binek araçlarla ve minibüsler ile transferlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. İhtiyaçlarınıza ve gideceğiniz lokasyona göre şoförlü araç kiralama hizmetini bütün sınıflardaki araçlarımızla sunmaktayız. 

Geniş araç filomuzda ekonomik orta ve lüks sınıf araçların yanında 4x4 arazi araçları ve 9+ kişilik minibüsleri bulundurmaktayız. Web sitemiz üzerinden veya çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlar da ayrıca ek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çocuk koltuğu ile çocuğunuzun güvenliği maksimuma çıkarabilir, navigasyon hizmetimiz ile yönünüzü kolayca bulabilirsiniz. Kar yağışlı havalarda kar zinciri temin edebilir ve ekstra sigortalar ile kaza ve çarpışma sonucu doğabilecek hasarları güvence altına alabilirsiniz. 

Sartes olarak önceliğimiz müşterilerimizin tamamının güvenliğini ve memnuniyetini sağlamaktır. Bu konuda ki hassasiyetimizi olağan dışı denetleme ve gizli müşteri sistemiyle ile takip altına almakta ve personelimizin sizlere en iyi hizmeti sunması için bütün koşulları sağlamaktayız. Sartes ailesi olarak sizlere iyi seneler diler ve yeni yılda huzur ve mutlulukların hep sizinle olmasını temenni ederiz.


Bu Yazıyı Sosyal Ağlarda Paylaş

Whatsapp Canlı Destek
Gönder