Sartes Rent a Car

REZERVASYON İPTALİ -ÖN ÖDEME İADESİ

• Ön ödemeli rezervasyonunuzu, rezervasyon yapılan tarihte iptal etmeniz durumunda, tüm ödemeniz iade edilecektir.

• Ön ödemeli rezervasyonunuzu, araç alışınızdan 1 hafta öncesine kadar iptal etmeniz durumunda, ön ödemenizden 250 TL kesilerek kalan tutar iade edilecektir.

• Ön ödemeli rezervasyonunuzu, araç alışınızdan 1 hafta ve daha az süre kala iptal etmeniz durumunda, iade tutarı talep edilemez.

• Ön ödemeli rezervasyonunuzu, iptal etmemeniz ve aracı teslim almamanız durumunda, iade tutarı talep edilemez.

• Ön ödemeli bir rezervasyonun iptali için rez@sartesrentacar.com adresine iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

YAZ SEZONU VE YOĞUN DÖNEMLER İÇERİSİNDE İPTAL VE İADE TUTARLARI DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN OFİSİMİZİ ARAYINIZ 0462 411 1 411

Değişiklik:
Ön ödemeli bir rezervasyonda değişiklik yapılamamaktadır. Değişiklik yapılmak istenmesi durumunda orjinal rezervasyonun iptali gerekmektedir ve yukarıda yazılı iptal - iade koşulları geçerlidir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir.

Kullanılmayan Günler :
Kiralamanın başlamasından ardından aracın rezervasyon formunda belirtilen tarih aralığından önce iadesi durumunda kullanılmayan günler için iade yapılmaz. Ön ödemeli rezervasyon yapılmış olmasına rağmen müşterimizin aracı rezervasyon formunda belirtilen tarih ve saatte almaması durumunda tahsil edilmiş olan ön ödeme tutarı iade edilmez.

Kiralamanın Uzaması:
Ön ödemeli rezervasyon ile yapılan bir kiralamada, kiralama süresinin rezervasyon formunda belirtilen dönüş tarihini aşması durumunda, kira anlaşması uzatıldığında oluşacak ilave bedel kiralama başlangıcında müşterimizin ibraz ettiği kredi kartından, uzama günlerinin yapıldığı tarihte geçerli SARTES güncel liste fiyatlarından tahsil edilir.

 


Whatsapp Canlı Destek
Gönder