Sartes Rent a Car

Trabzon Oto Kiralama

Trabzon'da bir manzara fotoğrafı
 
Araç kiralama artık tüm alanlarda büyük avantajlar sağlayan bir ihtiyaç haline geldi. Özellikle kurumsal araç kiralama, filo indirimleriyle desteklenerek uygun fiyatlarla çözümler sağlamaktadır. Trabzon oto kiralama sektöründe firmalar genellikle günlük ve uzun dönem araç kiralama ile ilgilenmektedir. Sartes olarak biz, kurumsal araç kiralamayı da uygun fiyatlarla destekleme yönünde ilerlemeye devam ediyoruz. Günlük ve uzun dönem oto kiralama ihtiyaçlarına 4x4, SUV, Minibüs, VIP vb. gibi tüm sınıflardaki araçlarımızla hizmet sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken de sizleri tam anlamıyla güvence altına almak için ekstra kasko seçenekleriyle, herhangi bir kaza durumunda sorumluluğunuzu sıfıra indirgeyebiliyoruz. Trabzon oto kiralama firmamız sizlere hiç bir sorun ile karşılaşmadan araç kiralayabileceğiniz son derece güvenilir bir hizmet sunuyor. Gelişmiş ve güçlü teknik altyapısı ile alanında profesyonel personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunma konusunda bilgilendirilmiştir. Yaşayabileceğiniz herhangi bir problemi çağrı merkezimizden (0 462 411 1 411)  bizlere iletebilirsiniz, yetkili personelimiz sizlere hızlı ve etkili çözümler sunarak sizleri mağdur etmeme konusunda ciddi hassasiyet gösterecektir.
Merkez ofisimiz haricinde Trabzon havalimanı'nın hemen karşısında konumlanmış ofisimiz ile sizlere çok yakınız. Sizleri iç hatlar gelen yolcu terminalin de karşılıyoruz. Bu sayede işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde tamamlayıp, zaman kaybetmeden seyahatinize başlamanıza olanak sağlıyoruz. Talep edildiği takirde ücretsiz bir şekilde Otogar (Otobüs terminali) dan da araç teslimatlarımızı gerçekleştirebilmekteyiz. Bunların dışında şehir merkezinden de ücret araç teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz. Talebinize göre Giresun ve Ordu'ya cüzi miktarlarla drop ücreti alınarak araç teslimatı yapabilmekte ve araç teslim alabilmekteyiz. Uzungöl, Ayder, Sümela Manastırı, Hıdırnebi gibi bir çok lokasyona da araç teslimatlarını uygun drop ücretleri ile yapabiliyoruz. Kısacası siz ihtiyacınızı bize iletin biz size uygun çözümleri sunalım. Araç kiralama ile ilgili her konuda tecrübeli personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile yardımcı olmaya açığız.
 
Araçlarımızın ekspertizini yani periyoduk bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırıyor ve yolculuğunuz sırasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunları en aza indirgemeye dikkat ediyoruz. Araçlarımızın lastiklerinin de kontrolünü sağlayıp yazın, yaza uygun kışın ise kış lastikleri takarak güvenliğinize maksimize etmekteyiz. Araçlarımızda soğuk havalara karşı antifriz daima bulunmaktadır. Yaşayabileceğiniz en küçük sorunlarada çağrı merkezimizden 0462 411 1 411 bizlere ulaşarak çözüm sağlayabilmekteyiz. Yaşanabilecek tüm kazalara lastik cam ve lastiklerde oluşabilecek bütün hasarlara karşılık sigortaları rezervasyon esnasında seçerek sorumluluğunuzu sıfıra indirmenizi tavsiye ederiz. Bu durumda herhangi tek yada çift taraflı kazalarda hiç bir sorumluluğunuz olmamakla beraber bütün hasarları sigorta firmaları karşılamaktadır.
Oto kiralama, Trabzon'da son yıllarda pek yaygınlaşan bir sektör haline geldi. Bu yaygınlaşmanın da haliyle bir çok olumsuz etkileri de meydana çıkmaya ve insanlarımızın hatta uzun süreli araç kiralayan firmaları dahi mağdur etmeye başladı. Bunun sebebi olarak aracı veya araçları gerçekten vergi mükellefi olmayan ve araçları şahıs adına kayıt edilmiş kişilerden kiralamak gösterilebilir. Araç kiralarken mutlaka bir şirketten kiralamınızı tavsiye ediyoruz. 

Bu Yazıyı Sosyal Ağlarda Paylaş

Whatsapp Canlı Destek
Gönder